Spotkania Małych Grup przeznaczone są dla tych małżeństw, które wzięły udział w podstawowych rekolekcjach małżeńskich i nadal chcą pielęgnować i pogłębiać nabyte doświadczenie dialogu. Spotkania Małej Grupy pozwalają znaleźć się we wspólnocie małżeństw podobnie patrzących na życie i małżeństwo. Dzielenie się z innymi radością życia, trudnościami i powodzeniami w przeżywaniu dialogu, często pomagają w budowaniu własnej miłości.

Spotkania prowadzone są przez parę małżeńską i kapłana i odbywają się raz w miesiącu. Rozpoczynają się krótką modlitwą, po której przy kawie i ciastku, prowadzona jest animacja, a następnie dialog między małżonkami. Spotkanie trwa około 2-3 godzin.

Obecnie w naszym Ośrodku istnieje 7 Małych Grup (2 w parafii oo. Dominikanów, 1 w parafii oo. Bernardynów i 1 w parafii p.w. św. Józefa Sebastiana Pelczara, 1 w parafii p.w. Matki Bożej Nieustającej Pomocy i św. Floriana, 1 w parafii p.w. św. Mikołaja i 1 poza Rzeszowem -w prafii oo. Franciszkanów w Krośnie). Chętne małżeństwa dołączają do już istniejącej grupy dopóki jest w niej miejsce. Kiedy grupa jest pełna, zaczyna powstawać nowa, która ustala czas i miejsce swoich spotkań. Chcesz wiedzieć więcej? Przeczytaj świadectwa małżeństw Aktualne terminy spotkań Małych Grup oraz szczegółowe informacje o zapisach znajdziesz tutaj.